Böyle koca zor bulunur… Ayakta bile duramayan karısını sırtında taşıdı

Evet… Victoria ve David Beckham’dan söz ediyoruz.

Önce çok göz önünde bir ilişki yaşayan sonra da dillere destan bir törenle evlenen Victoria ve David Beckham, yine kendileri için çok önemli bir günde birlik görüntüsü, mutluluk ve fedakarlık tablosu sergiledi.

HAYATINDA YENİ BİR SAYFA AÇILDI 
Bu kez söz konusu olan, kocası David’den iki yaş daha büyük olan Victoria’nın hayatında açılan yeni bir sayfaydı.

Spice Girls (Baharat Kızlar) adlı müzik grubuyla ün kazandıktan sonra moda dünyasına adım atan ve o alanda iddialı bir kariyer oluşturan Victoria Beckham, 50 yaşına girdi.

Tabii ki 17 Nisan 1974 doğumlu Victoria’nın hayatının bu dönüm noktası da hem aile içinde hem de dostlarla birlikte bir hafta süren bir dizi etkinlikle kutlandı. Son nokta da Londra’daki ünlü bir gece kulübünde düzenlenen gösterişli partiyle konuldu.

Kimler yoktu ki o partide!


DAHA ŞİMDİDEN YILIN PARTİSİ İLAN EDİLDİ

Aslında Amerikalı olduğu halde Londra sevgisini dilinden düşürmeyen, Beckham çiftinin yakın dostu Tom Cruise, Victoria’nın can arkadaşı Eva Longoria, Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn ile Nicola Peltz’in düğün törenine şarkılarıyla damgasını vuran Marc Anthony ve genç eşi…

Victoria’nın Spice Girls (Baharat Kızlar) grubundan arkadaşları Mel C , Geri Halliwell ile Emma Bunton… Daha kimler kimler…

Öyle gösterişli bir partiydi ki bu daha şimdiden magazin basını “Yılın partisi” olarak ilan etti bile bu kutlamayı.

YENİ YAŞINI KUTLAMAYA İKİ TANE BASTONLA GİTTİ 
Elbette gecenin yıldızı 50 yaşına giren Victoria Beckham oldu.

Kendi moda firmasının imzasını taşıyan su yeşili bir elbise giyen Victoria, geçen şubat ayında spor salonunda ayağını kırmış olmasına rağmen yine de yüksek topuklu ayakkabılarından vazgeçmedi. 

50 yaşıyla birlikte hayatında yeni bir sayfa açılan Victoria Beckham, gecenin başında iki tane baston yardımıyla gitti kutlamanın yapıldığı gece kulübüne.

Ama çıkışta ortaya çıkan görüntü uzun süre unutulmayacak türdendi.

AYAKTA DURAMAYINCA KOCASI SIRTINDA TAŞIDI 
Gece yarısından sonra yeni günün ilk saatlerinde Victoria Beckham, yeni yaşını karşıladığı gece kulübünden kocası David’in sırtında çıktı.

O anlarda gözünde güneş gözlükleri vardı. Hatta Victoria, kameralar karşısında fazla yapmadığı bir şeyi yapıp ağız dolusu gülüyordu bile.

Kutlamanın sonunda evlerine giderken David Beckham bir ölçüde kırık ayağının yeniden iyileşiyor olmasından dolayı bir ölçüde de coşkuya kapılıp alkolü fazla kaçırdığı için karısının güvenliğini kendisi sağladı.

Onu sırtına alan David, büyük bir özenle kendilerini bekleyen araca kadar taşıdı. Hatta o anlarda kendi ceketini karısına giydirdiği de gözlerden kaçmadı. Kocası ve oğlunun yardımıyla otomobile bindirildi Victoria. sonra da Beckham ailesi evlerinin yolunu tuttu.

David Beckham, sabahın ilk ışıklarında kulüpten çıkarken karısını sırtına aldı. Paparazzi ordusunun patlayan flaşları arasından geçirip kendilerini bekleyen otomobile götürdü. 

Sonra da büyük bir dikkatle 25 yıllık karısının otomobilin arka koltuğuna oturmasını sağladı. 

Beckham ailesi kutlama partisine gitmeden önce Londra’daki milyonlarca sterlinlik malikanelerinin birçok sosyal medya paylaşımında yer alan ünlü merdiveninde poz verdi. O pozda ailenin gelini Nicola’nın olmaması dikkat çekti. Fakat Nicola aynı pozu sosyal medyadan paylaşıp “orada olamadığı için üzüldüğünü” belirtti.

Bir ara kayınvalidesiyle gerilim yaşayan Nicola, daha önce onunla birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaşıp Victoria’nın yeni yaşını kutladı.

Beckham çiftinin tek kızı Harper, moda tasarımcısı annesinin imzasını taşıyan bir elbise giydi. Her zaman olduğu gibi babası David onun “koruyucu meleği” olarak yanında yer aldı.

Victoria’nın can dost Eva Longoria da kutlama partisindeydi.

ABD’de yaşadıkları dönemde Beckham çiftinin yakın dostu olan Tom Cruise da Victoria’yı mutlu gününde yalnız bırakmadı. 

Model Rosie Huntington Whiteley, nişanlası Jason Statham ile partinin konukları arasında yer aldı.

Salma Hayek ile kocası Francoiz Henri Pinault da eğlenceyi kaçırmadı.

Kocası Christian Horner ile ilgili taciz iddiaları yüzünden zor zamanlar geçiren eski Spice Girls üyesi Geri Halliwell Horner arkadaşını yalnız bırakmadı.

Victoria’nın Spice Girls grubundan arkadaşı Mel B. de gecedeydi.

Bir diğer Spice Girls üyesi Mel C de eski grup arkadaşının yeni yaşını kutladı.

?

Bir başka Spice Girls üyesi Emma Bunton, eskiden sahnede birlikte şarkı söylediği Victoria’nın yeni yaşını kutlayanlar arasındaydı. 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir